erasmus povelja logo

понедељак, 29 март 2021 11:21

Јавни позив за учешће у јавној расправи о Нацрту закона о студентском организовању

Министарство просвете, науке и технолошког развоја позива све грађане и стручну јавност да се упознају са текстом Нацрта закона о студентском организовању, као и да дају своје предлоге и сугестије.

Јавна расправа спровешће се у периоду од 29. марта до 17. априла 2021. године.

Министарство ће у оквиру јавне расправе организовати онлајн сесије. Сви заинтересовани учесници се могу регистровати закључно са 30.03.2021. године слањем своје е-маил адресе на следећу е-маил адресу: visoko@mpn.gov.rs
• 31 марта 2021. године, у 12 часова
• 7. априла.2021. године, у 12 часова

Примедбе, предлози и сугестије достављају се Министарству искључиво на Обрасцу који се може преузети на званичној интернет страници Министарства, на следећу е-маил адресу: visoko@mpn.gov.rs, са назнаком: „Нацрт закона о студентском организовању”.

Више информација на: http://www.mpn.gov.rs/javni-poziv-za-ucesce-u-javnoj-raspravi-o-nacrtu-zakona-o-studentskom-organizovanju-2/